ŚWIĘTO SZKOŁY

2019-11-29

Co roku, w ostatni piątek listopada obchodzimy Święto Szkoły, czyli czcimy pamięć naszego patrona mjra Henryka Dobrzańskiego "Hubala". Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego,odśpiewania hymnu szkołyoraz złożenia kwiatów pod pamiątkową tablicą Patrona. Następnie dyrektor wygłosił krótkie przemówienie i poprosił księdz proboszcza Andrzeja Zdzienickiego o odprawienie mszy. Po mszy goście i uczniowie zostali zaproszeni na występ. Tegoroczna uroczystość przygotowana była pod kierunkiem pani Wiesławy Fajkowskiej i Leny Smolińskiej. Uczniowie zaprezentowali przepiękny montaż poetycko-muzyczny. Następnie pan dyrektor Dariusz Stępiński wręczył drobne upominki od anonimowych sponsorów, uczniom, którzy wzięli udział w konkursie piosenki patriotycznej, organisowanym przez sąsiednią szkołę w Straszewie.