KANGUR 2019

2019-03-21

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. mjr. H .Dobrzańskiego „Hubala” w Przybranowie wzięli  udział w XXXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2019. Odbył się on 21 marca 2019r.  Każdy uczestnik Konkursu KANGUR otrzymał upominek. W tym roku była to układanka przestrzenna w postaci  kuli-breloczek. Jedenaścioro uczniów klas II-VIII brało udział w czterech kategoriach wiekowych: Żaczek - klasa II  szkoły podstawowej, Maluch - klasy III-IV szkoły podstawowej, Beniamin - klasy V-VI szkoły podstawowej  i Kadet - uczniowie klas VII-VIII. Wyróżnionych zostało trzech uczniów naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych:
1. Martyna Lewandowska w kategorii wiekowej  Żaczek z klasy II
2. Jakub Urbański  z klasy III w kategorii  Maluch
3. Patryk Szczotkowski z klasy VI w kategorii Beniamin.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe wręczone uroczyście na zakończeniu roku szkolnego 2018/2019. Wszystkim uczestnikom Konkursu Kangur dziękujemy, a szczególnie  gratulujemy wyróżnionym wysokich wyników.

Szkolny koordynator Konkursu – Małgorzata Sowa