KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

2019-06-19

Kolejny rok nauki za nami... W piękny czerwcowy poranek zebraliśmy się na placu przed szkołą aby w uroczysty sposób pożegnać rok szkony 2018/2019. Po raz pierwszy żegnaliśmy ósmą klasę (do tej pory żegnaliśmy szóstoklasistów).

Wychowawczyni klasy ósmej, pani Wiesława Fajkowska przyjęła od uczniów przysięgę, w której zobowiązywali się do godnego reprezentowania naszej szkoły. Klasa siódma pożegnała ósmaków pięknym tortem, a klasy młodsze drobnym upominkiem.

Następnie dyrektor Dariusz Stępiński wręczył najlepszym uczniom świdectwa, nagrody i wyróżnienia.

Na koniec, przewodnicząca Rady Rodziców, pani Małgorzata Królak, w podziękowaniu wręczyła kwiaty wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Oto fotorelacja...