Ślubowanie klasy pierwszej

2017-10-05

W dniu 5 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Przybranowie, której patronem jest mjr Henryk Dąbrowski „Hubal”, klasa pierwsza złożyła ślubowanie na sztandar szkoły. W grono uczniów zostało przyjętych dziewięcioro dzieci. Przysięgę odebrała wychowawczyni mgr Iwona Purgat, a uczniów pasował dyrektor szkoły, mgr Dariusz Stępiński. Po ślubowaniu pierwszaki przedstawiły część artystyczną. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: zastępca wójta p. Halina Rakusiewicz, ks. proboszcz Andrzej Zdzienicki, radna p. Barbara Kuraczyk, sołtys Przybranowa p. Michał Kuraczyk, przedstawiciele rady Rodziców oraz nauczyciele, rodzice i pozostali uczniowie naszej szkoły. Po uroczystości zaproszono na słodki poczęstunek.