Ślubowanie pierwszaków...

2018-10-15

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu Szkoły jest przyjęcie do społeczności uczniowskiej nowych uczniów. Piętnastego października uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczystą przysięgę, w której zobowiązali się do sumiennej nauki, szacunku dla innych i godnego reprezentowania Szkoły na zewnątrz. W poczet uczniów zostali przyjęci: Nikodem Czarnecki, Lidia Kotas, Julia Lewandowska, Mikołaj Sieczka, Julia Sułek i Filip Szeląg. Uroczystość uświetnił występ klas pierwszej i trzeciej.

Dzień ten był również okazją do złożenia podziękowań i złożenia życzeń nauczycielom. 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczennice z klasy siódmej recytowały piękne wiersze. Po części oficjalnej zaproszeni goście i uczniowie klasy pierwszej udali się na słodki poczęstunek.