WITAJ SZKOŁO! ROK SZKOLNY 2023/2024 ROZPOCZĘTY

2023-09-04

Mamy ogromną przyjemność rozpocząć nowy rok szkolny w naszej ukochanej szkole. To czas pełen nadziei, nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Dziś, w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego, pragniemy podziękować i pożegnać naszego dotychczasowego Dyrektora, Pana Dariusza Stępińskiego. Jego wkład, zaangażowanie i oddanie dla naszej szkoły były niezmierne. Dzięki niemu osiągnęliśmy wiele sukcesów i zostawiliśmy trwały ślad w historii naszej placówki.

Tymczasem chcielibyśmy serdecznie przywitać naszą nową Panią Dyrektor, Panią Lenę Smolińską. To dla nas wielka radość i nadzieja na kontynuację rozwoju naszej szkoły.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy udanego roku szkolnego, pełnego nauki, rozwoju i niezapomnianych chwil!