Wspominamy „Zabawę w teatr”

2019-04-02

Wszyscy uczniowie klasy IV, to zgrana grupa teatralna. W marcu uświetnili swoim występem Międzynarodowy Dzień Teatru. Na lekcjach języka polskiego pod kierunkiem nauczycielki Ewy Czarnomskiej przygotowali inscenizację Legendy o warszawskim Bazyliszku. Przedpremiera spektaklu odbyła się 29 marca 2019 r. Na widowni gościliśmy Pana Dyrektora Dariusza Stępińskiego, Przedszkolaków i Uczniów z klasy I, II oraz III wraz z Wychowawcami. Występ nagrodzono gromkimi brawami. Pan Dyrektor nie szczędził słów uznania dla młodych aktorów. Dzięki pozytywnej recenzji również najmłodszej widowni, premiera spektaklu odbyła się 02 kwietnia 2019 r. w dniu zebrania dla Rodziców. Czwartoklasiści udowodnili, że scena im niestraszna. Każdy z uczniów miał okazję wcielić się w podwójne role. Stali się aktorami, ale też poznali pracę scenografa, choreografa, oświetleniowca, reżysera oraz wszystkich osób pracujących wspólnie nad spektaklem. Gratulujemy Uczniom,  podziwiamy Was za odwagę i życzymy, żebyście czerpali radość z zabawy w teatr. Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu strojów, pozytywne emocje oraz dobrą zabawę.