XIV MIĘDZYSZKOLNY FESTYN SPORTOWO-PROFILAKTYCZNY

2019-09-27

W dniu 27.09.2019 r. na stadionie miejskim w Aleksandrowie Kujawskim odbył się XIV MIĘDZYSZKOLNY FESTYN SPORTOWO-PROFILAKTYCZNY pod hasłem : ,,Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny’’. Naszą szkołę reprezentowali Marika Milewska, Adam Łyczak, Martyna Zielińska, Krystian Lewandowski, Oskar Szymański, Wiktor Kowalski, Oliwia Kuligowska, Daria Królak, Marcel Milewski. Nasi młodzi sportowcy z imprezy wrócili zdobywając czołowe Iokaty. I miejsce w biegu  na dystansie 1600 m zdobył Oskar Szymański, I  miejsce przypadło Oliwii Kuligowskiej w konkurencji żonglerka piłką nożną, w tej samej konkurencji II miejsce zajęła Martyna Zielińska, Adam Łyczak, stanął na ostatnim miejscu na podium w konkurencji kręcenia kółka Hula-Hop . Wszystkim sportowcom  gratulujemy sukcesów, oraz sportowej rywalizacji w duchu fair-play. J.W. W dniu 27.09.2019 r. na stadionie miejskim w Aleksandrowie Kujawskim odbył się XIV MIĘDZYSZKOLNY FESTYN SPORTOWO-PROFILAKTYCZNY pod hasłem : ,,Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny’’. Naszą szkołę reprezentowali Marika Milewska, Adam Łyczak, Martyna Zielińska, Krystian Lewandowski, Oskar Szymański, Wiktor Kowalski, Oliwia Kuligowska, Daria Królak, Marcel Milewski. Nasi młodzi sportowcy z imprezy wrócili zdobywając czołowe Iokaty. I miejsce w biegu  na dystansie 1600 m zdobył Oskar Szymański, I miejsce przypadło Oliwii Kuligowskiej w konkurencji żonglerka piłką nożną, w tej samej konkurencji II miejsce zajęła Martyna Zielińska; Adam Łyczak, stanął na ostatnim miejscu na podium w konkurencji kręcenia kółka Hula-Hop. Wszystkim sportowcom  gratulujemy sukcesów, oraz sportowej rywalizacji w duchu fair-play. J.W.